Дякуємо усім, хто долучився до підготовки школи до нового 2019-2020 навчального року: батькам, педагогам, технічним працівникам школи

Дякуємо батькам СЗШ №7, які допомогли встановити проектори в трьох кабінетах (каб. української мови і літератури, каб. історії та правознавства, актова зала). Батьками було придбано необхідне обладнання (короба, кріплення, кронштейни, кабелі для передачі сигналу HDMI та  VGA, електричні та мережеві кабелі, розетки, мережеві комутатори та інше). Роботи з встановлення проекторів та підключення мультимедійного обладнання до мережі Інтернет виконав робітник з обслуговування та ремонту будівлі Шаров Р.М.


Дякуємо офіцерам Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (м. Сєвєродонецьк) та Видавничій групі «Основа». 24.01.2018 р. офіцерами ОЦ ЦВС були доставлені посібники видавничої групи «Основа»  та передані педагогічному колективу школи. Вчителі та військові впевнені в тому, що дані посібники внесуть значний вклад у навчання та розвиток дітей.


Дякуємо Міжнародній благодійній організації «Надія в дії» та молодим лікарям проекту «Християнська мобільна медична клініка»  за цікаву розповідь про свято Різдва Христового та подарунки для малечі від їх однолітків із Західної України. 


Дякуємо благодійній організації «Луганський обласний фонд «Крила надії» в особі її керівника Руденко Ганни Володимирівни та заступнику міського голови Григорію Валентиновичу Пригебі за небайдужість до проблем школи. Сподіваємось, що проблема з водопостачанням у закладі буде вирішена за допомогою наданої насосної станції OPTIMA JET 150-50.

18.10.2017


Дякуємо усім, хто долучився до підготовки школи до нового 2017-2018 навчального року: батькам, педагогам, технічним працівникам школи


Дякуємо Сєвєродонецькій міській раді, депутатам, які виділили кошти на ремонт сантехвузлів та системи водовідведення, а також робітникам КП ЄАДСС та його директору Тарасову В.І., інженеру Сидоренко В.М. за виконаний ремонт.


 

 

Дякуємо міській владі за оснащення закладу в 2016-2017 навчальному році  комп'ютерною та мультимедійною технікою


Дякуємо Сєвєродонецькій міській раді за подарунок до Дня працівника освіти - МФУ Epson L456. Зробимо навчання ЯСКРАВІШИМ!!!!

ЖОВТЕНЬ, 2016


Дякуємо Ляховому Володимиру Вікторовичу та депутатському корпусу Сєвєродонецької міської ради за подарунок до нового навчального року - проектор, який допоможе осучаснити освітній процес.

01.09.2016


Дякуємо усім небайдужим батькам наших учнів, які подарували школі для поліпшення навчально-виховного процесу проектор. Тепер наші уроки та виховні заходи будуть ще кращими та цікавішими!

Червень, 2016Представництво Дитячого фонду ООН в Україні  UNICEF ( educational Kit)  в рамках проекту From the people of Japan через ТОВ «Діана Люкс Логістик» надали гуманітарну допомогу (канцелярське приладдя та іграшки) дітям нашої школи (9 ящиків загальною масою 55 кг). За рішенням робочої групи у складі педагога соціального, бібліотекаря та Ради Лідерів вміст 9 ящиків гуманітарної допомоги було розподілено наступним чином. Усі учні 1-9 класів отримали зошити (1-9 класи – по 2 тоненьких зошита, 5-7 класи -  по 1 товстому зошиту, 8-9 класи - по два товстих зошита); у кожен клас було передано канцелярське приладдя, набори кольорового паперу, гуаш, олівці, альбоми для малювання. Для груп подовженого дня виділені розмальовки, скакалки, шахи, набори паззлів, олівці, пластилін. Значно поповнено спортінвентар – 10 скакалок та 2 м’яча. Класні бібліотечки початкових класів поповнилися п’яттю найменуваннями дитячих книжок українською мовою. Це твори В.Нестайка та два енциклопедичні видання. А ще ми маємо запас призів для нагородження учасників шкільних конкурсів у вигляді різноманітних канцелярських дрібничок.  Передачею отриманої гуманітарної допомоги опікувались педагог соціальний та шкільна Рада Лідерів.


18.09.2015 р. наша школа отримала 2 пакети гуманітарної допомоги від навчальних закладів Одеської області за акцією  "З Луганщиною разом"  (від Граденицької ЗОШ І-ІІ ступенів) та лист від учнів Каменської школи. Комісією у складі педагога соціального, бібліотекаря та заступника директора з НВР гуманітарна допомога була розподілена по класах та окремо дітям ВНО. 21.09.2015 р. під час ранкової лінійки гуманітарна допомога була вручена дітям (див. на фото). Учні підготували малюнки для листа-відповіді дітям Одещини, 8-ий клас  написав лист.