Віхами історії школи

З відомостей, що містяться в архіві школи (книги наказів, книги обліку і видачі свідоцтв, алфавітні книги), можна зробити висновки, що «Сиротинська неповна середня школа №3 Лисичанського району»  почала працювати в березні 1951 року, на той час у школі здобували освіту учні 1-6 класів. У січні 1952 року школа стає «Сиротинською семирічною школою». А з вересня 1959 року її перейменовано у «Сиротинську восьмирічну школу». Але перші восьмикласники з’явились лише наступного 1960 року. І в 1961 році 19 випускників отримали перші свідоцтва про базову загальну середню освіту. З лютого 1963 року школу перейменовано у «Сєвєродонецьку восьмирічну школу № 7», яка з вересня 1989 року стала «Сєвєродонецькою неповною середньою загальноосвітньою школою № 7». З грудня 2003 року назву змінено на «Середню загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №7 міста Сєвєродонецька Луганської області», яку маємо і сьогодні.

У даній будівлі школа знаходиться з 1965 року (51 рік).

З архівних даних відомо, що з 1961 року по 2015 рік у школі здобуло базову загальну середню освіту і отримало свідоцтва 1305 учнів.

 1972 рік – на базі школи створено лісництво «Сосенка».

  2001 рік – проведена газифікація школи.

 2004 рік – після розпаду Радянського Союзу знову почало роботу вже трудове об’єднання «Сосенка». 

Сьогодні школа  у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням «Про загальноосвітній навчальний заклад», Положенням «Про порядок звітування керівників дошкільних, загальношкільних та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», а також Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками, іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу загальноосвітнього навчального закладу.

Середня загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 7 міста Сєвєродонецька Луганської області знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Сєвєродонецька Луганської області.

Навчальний заклад має свідоцтво про Державну реєстрацію юридичної особи, свідоцтво про атестацію школи, строк дії якого до 15.11.2021 року.

У Статуті СЗШ № 7 у відповідності з вимогами ст. 10 Конституції України, Закону «Про мову в Україні» та згідно з бажаннями дітей і батьків мовою навчання визначено російську мову.

Середня загальноосвітня школа  І-II ступенів № 7 міста Сєвєродонецька  є державним закладом освіти, що забезпечує здобуття освіти згідно Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти.

Школа підпорядкована відділу освіти Сєвєродонецької міської ради, співпрацює з Сєвєродонецьким методичним центром, іншими закладами освіти міста.