Посилання для завантаження нових підручників
10 клас
 
5 клас
 
1 клас

 

Сайт Підручник.ком.юа 

На сайті Підручник.ком.юа зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

Шановні колеги, учні! Звертаємо Вашу увагу на те, що з 15 серпня 2014 року працює  загальнодоступний Репозитарій підручників та інших навчальних методичних матеріалів. З цього сайту Ви можете скачати електронні версії підручників  для 4,7 класів, підручників інших класів, календарне планування, плани-конспекти уроків для усіх категорій вчителів. Скористатися ним можуть усі бажаючі за адресою:  http://uatest.lokando.com 


ДО ВІДОМА УЧИТЕЛІВ та  учнів  4-х та 7-х класів 

 Чекаєте на нові підручники для 4-х та 7-х класів? А вони вже чекають на вас!

Шановні вчителі! 

Цього року вперше Всеукраїнський конкурс підручників для 4-х та 7-х класів проходив у відкритому режимі. Кожен з вас обрав підручник, за яким бажає працювати в новому навчальному році. 

Міністерство освіти і науки України підтвердило, що в школи надійдуть саме ті підручники, які були замовлені вчителями, але повідомило, що зараз має тільки половину коштів на їх придбання, і підручники надійдуть до шкіл не раніше другої чверті.

Враховуючи ці складнощі, керівництво видавництва «Ранок» вирішило забезпечити всіх, хто обрав наші підручники, безкоштовними електронними версіями підручників і методичних посібників до них, виклавши у вільний доступ матеріали для I чверті навчального року.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 №777, підручники рекомендовані до використання у навчально-виховному процесі. Надані електронні версії є остаточними.

Ми зробимо все від нас залежне, щоб друковані підручники якнайскоріше надійшли в школи. Робочі зошити та інша навчально-методична література до підручників видавництва «Ранок» готові для користування ними на уроках.

Безкоштовні електронні версії підручників та методичних посібників до них на I чверть 2015/2016 навчального року.
 
ПОвна інформація:


-- http://e-ranok.com.ua/info/chekate-na-nov-pdrychniki-dlya-4-x-ta-7-x-klasv-a-voni-vzhe-chekayut-na-vas.html

3 класс

6 класс